Alen Mak sakin ve eğlenceli Tatil Köyü

Spread the love

Alen Mak Resort, deniz başkenti Varna’nın en hızlı büyüyen bölgelerinden birisidir. Alen Mak Tatil Köyü denize yakın Stara Planinanın eteklerinde yer almaktadır.

Tatil yeri çok hoşnut olduğu için, dağ ve denizin birleşimi ile Alen Mak her yaştan insanlar için tercih edilen bir turizm merkezi haline geliyor. Alen Mak tatil teğsisinde ziyaretçiler için rahat oteller ve tatil evleri bulunmaktadır. Plaj ise oteller kadar etkileyici.

 Hafif deniz esintisi ve deniz kenarında ağaçların tazeliği, eğlenceli ve bireysel gereksinimlerinizi tatmin edecek unutulmaz bir tatil geçireceksiniz. Son yıllarda, bu cennet mekan kalabalık ve pahalı tatil köylerden kaçmak isteyen birçok kişi için favori bir yer haline gelmiştir.

Alen Mak’ın altın plajları üzerinde sıcak yaz günlerinde istediğiniz kadar güneşlenebilir ve akşamları rahat bir otelde dinlenebileceğiniz yerlerden biridir.Keyifli bir konaklama garantilidir. Alen Mak size ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Alen Mak sessiz bir tesistir ama Altın Kumlara yakınlığı yazın gece hayatını unutulmaz hale getirir. Bu özellikler Alen Mark’ı sakinlik isteyen ve çocuklu aileler için uygun bir seyahat merkezi yapmaktadır hemde komşu tatil kulüpleri ve diskolar ile eğlence ve adrenalin arayan gençler için idel bir tatil köyü.

Son yıllarda, Alen Mak Bulgaristan’dan çok sayıda kişi ve Rusya, Fransa  gibi diğer ülkelerden gelen turistler için cazip bir oasis haline gelmiştir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir